atasehir-kornis-asma - Ataşehir Elektrikçi 0216 497 39 97

İçeriğe git

Ana menü:

atasehir-kornis-asma

ATAŞEHİR ELEKTRİKÇİ KORNİŞ MONTAJ 0216 497 39 97
0532
247 97 98


ATAŞEHİRgeneline elektrikçi ve kornij montajı için usta gönderiyoruz. Hemde dilediğiniz zaman ve anında. Yıllardır küçük büyük tüm elektrik projelerinde yer alan firmamız geniş hizmet ağıyla anında elektrikçi göndermektedir. Büyük plan ve proje işlerinde sizlere bilgimiz ve becerimizle hizmet ediyoruz.


Alış veriş merkezlerinden beğenerek aldığınız avizelerinizin montajını yapıyoruz. Çok basit bir işlemmiş gibi görünsede riskli olan avize montajı zemin olarak çok iyi ayarlanmalı ve düzgün bir şekilde monte edilmeli. Aksi taktirde bir iki darbede düşüp size zarar verebilir. Bina yapısı ne olursa olsun çengel ile tutturuyoruz avizelerinizi. Bunların yanı sıra daire geneli duy ve ampul montajı yapıyoruz. Yeni ve sıkıntı yaratan plastik duyların yerine porselen duylar ve tasarruflu ampuller takıyoruz.


kadıkoy elektrıkcı kadiköy elektrikçi kadikoy elektrikcı KADIKÖY ELEKTRİKÇİ kadıköy elektrikçiler kadıköy elektrikçi usta KADIKÖY ELEKTRİKÇİ USTALAR elektrikçi ustalar kadıköy saat takma avize takama kornis montaj

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön