bostanci-elektrikci - Ataşehir Elektrikçi 0216 497 39 97

İçeriğe git

Ana menü:

bostanci-elektrikci

BOSTANCI ELEKTRİKÇİ 0216 497 39 97
0532
247 97 98BOSTANCI ELEKTRİKÇİ ANTEN MONTAJI 0216 379 90 54 paylaşan: bayram-koseoglu
BOSTANCIgeneline elektrikçi gönderiyoruz. Hemde dilediğiniz zaman ve anında. Yıllardır küçük büyük tüm elektrik projelerinde yer alan firmamız geniş hizmet ağıyla anında elektrikçi göndermektedir. Büyük plan ve proje işlerinde sizlere bilgimiz ve becerimizle hizmet ediyoruz.


Alış veriş merkezlerinden beğenerek aldığınız avizelerinizin montajını yapıyoruz. Çok basit bir işlemmiş gibi görünsede riskli olan avize montajı zemin olarak çok iyi ayarlanmalı ve düzgün bir şekilde monte edilmeli. Aksi taktirde bir iki darbede düşüp size zarar verebilir. Bina yapısı ne olursa olsun çengel ile tutturuyoruz avizelerinizi. Bunların yanı sıra daire geneli duy ve ampul montajı yapıyoruz. Yeni ve sıkıntı yaratan plastik duyların yerine porselen duylar ve tasarruflu ampuller takıyoruz.


fenerbahçe elektrıkcı, fenerbahçe elektrikçi, fenerbahçe elektrikcı ,fenerbahçe ELEKTRİKÇİ, fenerbahçe elektrikçiler, fenerbahçe elektrikçi usta ,fenerbahçe ELEKTRİKÇİ USTALAR, elektrikçi ustalar fenerbahçe, fenerbahçe saat takma ,fenerbahçe avize takama,fenerbahçe kornis montaj

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön